Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.

skautichrastice

Tábor 2013

857 fotek 27 videí červen až červenec 2013 - zobrazení
Inspirováni filmem Karla Zemana CESTA DO PRAVĚKU vyrazili jsme na dobrodružnou výpravu do minulosti... Máme za sebou další super tábor na Hradišti, během kterého jsme pro děti připravili program, na který budou určitě dlouho vzpomínat. Podívejte se spolu s námi na většinu z toho, co jsme letos společně prožívali. Výběr fotografií a také naše videa najdete také na facebookové stránce HRADIŠTĚ ( www.facebook.com/Hradiste ). A jsou tam také tři hrané filmy o pravěku natočené našimi táborovými družinami. A stojí za to!